Календар подій 2005

30.10 - 6.11.05 Бенидорм, Испания

Международная конференция "Высокие медицинские технологии XXI века" М

Высокотехнологичные методы диагностики, лечения и реабилитации, перспективы их развития.

Конференция имеет статус официального межправительственного мероприятия по проблемам развития высоких технологий в медицине и посвящена оценке самых современных методов диагностики, лечения и реабилитации, а также перспективам их развития в области кардиологии, кардиохирургии, неврологии, нейрохирургии, трансплантологии, травматологии и ортопедии, гастроэнтерологии, урологии, гинекологии, пульмонологии, физиологии, биохимии, иммунологии, генетики, фармакологии и др.

16.10 - 17.10.05 Київ

ХI засідання УДК Х

У програмі конференції виступи з лекціями провідних вітчизняних та закордонних фахівців з УЗД, стендові доповіді учасників конгресу, виставка діагностичної апаратури та іншого медичного обладнання провідних фірм.

2.10 - 6.10.05 Киев

Курсы по допплерографии К

В программе лекции корифея допплерографии Лелюк С.Э. (Москва) и практические занятия.

25.09 - 28.09.05 Запоріжжя

Радіологічні читання. Актуальні питання сучасної радіології Р

25-28 вересня 2005 р. у м.Запоріжжя відбудеться науково-практична конференція "Радіологічні читання. Актуальні питання сучасної радіології" та нарада головних фахівців з рентгенодіагностики та ультразвукової діагностики управлінь охорони здоров'я обласних (міських) держадміністрацій.

Наказ Міністерства охорони здоров'я України про проведення конференції буде розіслано до управлінь охорони здоров'я обласних (міських) держадміністрацій.

21.09 - 22.09.05 Дніпропетровськ

Конференція з міжнародною участю "Інноваційні діагностичні технологі в медико-соціальній експертизі і реабілітації інвалідів" К

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі конференції.

В роботі конференції передбачається участь спеціалістів широкого профілю, діяльність яких пов'язана з сучасними проблемами ультразвукової, функціональної, радіологічної та клініко-біохімічної діагностики, медико-соціальної експертизи і реабілітації хворих та інвалідів.

23.06 - 25.06.05 Харків

Конференція "Електронна охорона здоров'я" і симпозіум "Інформаційні технології для клінічної практики"

На конференції будуть розглянуті новітні світові досягнення в області електронної охорони здоров'я, медичної інформатики, біоинформатики і телемедицини, інформація про діяльність міжнародних організацій, членом яких є УАКМ (IMIA, EFMI), чи з якими підтримується тісне співробітництво. Серед них: Міжнародна асоціація медичної інформатики (IMIA) і Європейська Федерація медичної інформатики (EFMI), Європейська Комісія з телемедицини (DGXIII), Міжнародний телекомунікаційний союз (ITU).

16.05 - 21.05.05 Сочи

XII Международная конференция АНГИОДОП-2005 X

Во время работы конференции будут проводиться мастер-классы ведущих специалистов на аппаратуре фирм-спонсоров конференции

Будет работать выставка медицинской аппаратуры отечественных и зарубежных фирм

10.05 - 21.05.05 Сочи

VIII Международная конференция АСВОМЕД - 2005 V

VIII Международная конференция "Современные Технологии Восстановичельной медицины" (диагностика, оздоровление, реабилитация).

 

Полная иннформация (.jpg файл 191K)

Заявка на конференции (.jpg файл 161K)

 

Российский допплеровский клуб

28.04 - 29.04.05 Київ

Ультразвукові дослідження в діагностиці захворювань серця і судин У

В програмі конференції виступи провідних вітчизняних та закордонних фахівців з ехокардіографії, демонстрація нової діагностичної апаратури General Electrics, майстер-класи, засідання розширеної Ради Української асоціації фахівців з ехокардіографії.