Клуб перинатальных пятниц
18-те засідання Клубу Перинатальних П'ятниць у Києві 21.05.10 р.
Вельмишановні колеґи,
всі бажаючи акушери-гінекологи, лікарі УЗД (які займаються пренатальною діагностикою та УЗД в акушерстві або неонатології), неонатологи, патолого-анатоми, генетики, яким було б цікаво зустрічатись для неформального спілкування на задані ПЕРИНАТАЛЬНІ теми, запрошуються 21.05.10 р. (п'ятниця) на 17:00 для обговорення питань перинатальної діагностики та лікування (цього разу місце проведення - готель "Воздвиженський" за адресою: Київ, вул. Возвиженська, 60).
Це 18-те засідання буде присвячено питанням ВИКОРИСТАННЯ В ПЕРИНАТОЛОГІЇ ТА РЕПРОДУКТОЛОГІЇ ПОРІВНЯЛЬНОЇ ГЕНОМНОЇ ГІБРІДІЗАЦІЇ – НОВІТНЬОЇ ГЕНЕТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ.
ДУЖЕ ПРОШУ всіх лікарів, бажаючих прийняти участь у засіданні, повідомити про це ДО 18.05.10 р. включно письмово на е-адресу o.solovyov@ivf.com.ua чи усно телефоном 050 3115835.
Колективи лікарів, що хотіли б бути присутніми віртуально на нашому засіданні (тобто, наживо через Павутиння), прошу також повідомити про це ЗАЗДАЛЕГІДЬ, починаючи відтепер і до 10 травня 2010 р. включно, аби можна було спокійно "у плановому порядку" підготувати технічні умови для такої передачи.
З повагою, Ол.
Засідання готується за фінансової та організаційної підтримки клініки «Надія», Київ, і відбудеться 21.05.2010р. (п'ятниця)
за адресою: Київ, вул. Воздвиженська, 60 - готель «Воздвиженський» - знаходиться на перехресті Андріївського узвозу та вулиці Возвиженської (поруч із відомим Замком Ричарда Левове Серце).
Одночасно відбуватиметься передача засідання у всесвітнє Павутиння (всі бажаючи приєднатись до нас через Мережу мають зареєструватись ЗАВЧАСНО!).
Початок засідання о 17:00
На ВСІ засідання КПП завжди запрошуються ВСІ БАЖАЮЧИ лікарі, науковці, інтерни, спудеї, так чи інакше
пов’язані з перинатологією
(акушери-гінекологи, лікарі УЗД, неонатологи, патолого-анатоми,
педіатри, генетики) з цілого Світу
З запитаннями просимо звертатись до Олексія Соловйова.
е-пошта: o.solovyov@ivf.com.ua; тел.: (050) 3115835
ПРОГРАМА
16:55 - 17:05 Зустріч, обмін вітаннями.
17:05 - 17:40 Порівняльна геномна гібрідізація (ПГГ) – новітній спосіб генетичної перинатальної діагностики. Приклад його застосування у дослідженнях викиднів. Максим Кременський, Юлія Кременська, молекулярні біологи, клініка «Надія», Київ.
17:40 – 18:10 Обговорення питань, пов’язаних із доповідю.
18:10 – 18:40 Використання порівняльної геномної гібрідізації (ПГГ) для доімплантаційної генетичної діагностики (ПГД). Чи слід очікувати значного поліпшення результатів допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні неплідності? Валерій Зукін, медичний генетик, директор клініки „Надія”, Київ.
18:40 – 19:10 Обговорення питань, пов’язаних із доповіддю.
19:10 – 19:40 Використання порівняльної геномної гібрідізації (ПГГ) у пренатальній діагностиці. Які ультразвукові ознаки можуть бути показанням для ретельного генетичного аналізу? Яна Гончарова, Олексій Соловйов, гінекологи, клініка «Надія», Київ.
19:40 – … Обговорення питань, пов’язаних із доповідями.
Надалі – продовження невимушених обговорень піднятих тем та тем наступних зустрічей у цьому ж приміщенні.
Просимо надсилати пропозиції щодо тем наступних зустрічей КПП е-поштою на адресу, що наведена на першій сторінці цієї брошури.
(Зустрічні виступи, повідомлення про цікаві випадки з практики щиро вітаються! Погляди, відмінні від инших, також щиро вітаються!!! Але вони мають бути обґрунтовані. Суперечливі голослівні заяви засуджуються!)
Телеконференції з питань перинатології та гінекології.
Завдяки працюючій в нашій країні Українсько-Швейцарській Програмі «Здоров’я матері та дитини» і проекту iPath Швейцарського Тропічного Інституту, Інституту Патології, Базельського Університету українським лікарям надається можливість безкоштовного користування телемедичними проектами за е-адресою
Це електронне знаряддя є своєрідними “електронними ординаторськими”, призначеними для неформального спілкування фахівців із пренатальної діагностики, перинатології, положництва, ультразвукової та променевої діагностики, неонатології, генетики, патологічної анатомії. Метою є взаємне навчання через обговорення цікавих випадків, через обмін даними, думками, зображеннями, досвідом.
Шановні колеґи, запрошуємо до співпраці!
По закінченні кожного засідання КПП всі бажаючи учасники запрошуються для продовження неформального спілкування за філіжанкою кави чи за келихом пива (за власний кошт учасників).