Клуб перинатальных пятниц

33-ге засідання Клубу Перинатальних П'ятниць у Києві 25.11.11 р.

 

33-тє засідання Клубу Перинатальних П'ятниць у Києві 25.11.11 р.

 

Вельмишановні колеґи,

запрошуємо 25.11.11 р. (п'ятниця) від 17:55 для чергового 33-го засідання КПП, що відбудеться у кнайпі "Купідон" за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 1-3/5.

33-тє засідання присвячуватиметься питанням ПЕРИНАТАЛЬНОЇ КАРДІОЛОГІЇ, ОБВИТТЮ ПУПОВИНИ НАВКОЛО ШИЇ, ВУЗЛАМ ТА ЄДИНІЙ АРТЕРІЇ ПУПОВИНИ, УЯВНІЙ ВАЗІ НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ.

 

Будь ласка, якщо Ви особисто свідомо вважаєте, що під час допологових УЗД корисно й важливо визначати уявну вагу плода та шукати можливе обвиття пуповини навколо шиї плода, і готові підготувати доповіді з обґрунтуванням користі та потреби таких дій, напишіть мені про це якнайшвидше, і я поміняю програмку засідання, додавши Вашу допопідь. Мої ж доповіді присвячені обґрунтуванню того, що все вищесказане не є корисною інформацією, і навіть шкідливою. Тому потрібні доповіді протилежні для змагання думок :)

 

ДУЖЕ ПРОШУ лікарів, що воліли б взяти участь у цьому засіданні, повідомити про це НЕ ПІЗНІШЕ !!!!! 15.11.11 письмово на е-адресу o.solovyov@ivf.com.ua чи усно (або смс) телефоном (50) 3115835.

Про бажання прийняти участь у засіданні через світове Павутиння прошу надіслати заявки ТАКОЖ НЕ ПІЗНІШЕ !!!!! 15.11.11 письмово на е-адресу o.solovyov@ivf.com.ua "

 

Дякую, Ол.

ПРОГРАМА

 

17:45 - 18:00 Зустріч, обмін вітаннями, відкриття засідання.

18:00 – 18:40 Доповідь 1 з низки доповідей під загальною назвою „Пастки допологової ехокардіографії”: Гіпоплязія лівого серця. Чи завжди діагноз є остаточним? Олексій Острась, Андрій Куркевич, дитячі кардіологи, Центр дитячої кардіології та кардіохірургії; Київ.

18:40 – 19:00 Обговорення доповіді.

19:00 – 19:30 Уявна вага плода (плодів). Відсутність необхідності допологового визначення через УЗД. Олексій Соловйов, гінеколог, клініка „Надія”; Київ.

19:30 – 19:40 Обговорення доповіді.

19:40 – 20:00 Обвиття пуповини навколо шиї плода. Відсутність необхідності допологового визначення через УЗД. Олексій Соловйов, гінеколог, клініка „Надія”; Київ.

20:00 – 20:30 Єдина артерія пуповини. Вузли пуповини. Перинатальні наслідки. Положничи дії. Олексій Соловйов, гінеколог, клініка „Надія”; Київ.

20:30 – 21:00 Обговорення прослуханих доповідей, завершення офіційної частини зустрічи.

21:00 - … продовження невимушених обговорень піднятих тем та тем наступних зустрічей у цьому ж приміщенні.

Просимо надсилати пропозиції щодо тем майбутніх засідань КПП е-поштою на адресу, що наведена на першій сторінці цієї брошури.

 

(Зустрічні виступи, повідомлення про цікаві випадки з практики щиро вітаються! Погляди, відмінні від инших, також щиро вітаються!!! Але вони мають бути обґрунтовані. Суперечливі голослівні заяви засуджуються!)

 

По закінченні кожного засідання КПП всі бажаючи учасники запрошуються для продовження неформального спілкування за філіжанкою кави чи за келихом пива (за власний кошт учасників).

 

На ВСІ засідання КПП завжди запрошуються ВСІ БАЖАЮЧИ лікарі, науковці, інтерни, спудеї, так чи інакше пов’язані з перинатологією (акушери-гінекологи, лікарі УЗД, неонатологи, патолого-анатоми, педіатри, генетики) з цілого Світу

Із запитаннями просимо звертатись до Олексія Соловйова. е-пошта: o.solovyov@ivf.com.ua; тел.: (50) 3115835