Променеві методи дослідження як діагностичний та лікувальний супровід в онкології

Національний інститут раку МОЗ України, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами проводять науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Променеві методи дослідження як діагностичний та лікувальний супровід в онкології» на базі Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України 5-6 квітня 2012 року.

Конференція зареєстрована в «Реєстрі з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій», які проводитимуться в 2012 році «Укрмедпатентінформу та АМН України (позиція № 29 в розділі науково-практичні конференції).

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України під № 332 від 20.11.1991 р. запрошення є офіційним для оформлення відряджень.

Мета конференції: ознайомлення та обмін досвідом фахівців променевої діагностики щодо застосування сучасних діагностичних та лікувальних технологій в онкології.

Основні програмні питання науково-практичної конференції:

1. Алгоритми та стандарти променевої діагностики онкологічних захворювань різних органів та систем. Радіологічні критерії ефективності лікування онкологічних захворювань.

2. Променеві методи дослідження в сучасній онкомамології.

3. Інноваційні технології в променевій діагностиці та моніторингу лікування онкологічних захворювань органів грудної, черевної порожнини та порожнини тазу.

4. Сучасні променеві дослідження пухлин голови та шиї.

5. Тривимірне інтегроване моделювання у візуальній діагностиці. Можливості ЗD- та 4D- реконструкції вогнищевих уражень в діагностиці об"ємних процесів.

6. Інтервенційна УЗД, ендосонографія та соноеластографія у сучасній ультразвуковій діагностиці онкологічних захворювань.

7. Променева діагностика пухлин кістково-м'язевої системи.

В програмі передбачено майстер-класи з актуальних питань сучасної променевої діагностики.

Під час проведення науково-практичної конференції працюватиме виставка провідних вітчизняних та іноземних виробників медичних приладів та препаратів.

Директор

Національного інституту раку

професор  І.Б. Щепотін

Вся інформація (.rar)

ПРОГРАМА