Шановні колеги!

МОЗ України суттєво спростив можливість участі лікарів у конференціях.
Скачати лист-запрошення на ім'я керівника
Скачати лист-запрошення для себе

Роз'яснення щодо участі в конференціях

Головним документом для проведення конференції є включення її в "Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році". В цьому Реєстрі наша конференція під номером 201 (стор.106).

Якщо конференція включена в Реєстр, то згідно з наказом № 699/41 від 23.06.2017 року це є підставою для керівників установ охорони здоров’я направляти працівників для участі в конференціях. Окремі накази МОЗ України та НАМН щодо цього не видають.

Виписка з Наказу № 699/41 від 23.06.2017 «Про затвердження Інструкції з підготовки та проведення з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій установами МОЗ України та НАМН України»: Розділ IV, пункт 6.  Включення НМФ до Реєстру з присвоєнням реєстраційного номера є підставою для керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських держ.адміністрацій, що віднесені до сфери охорони здоров’я України, направляти працівників для участі в роботі НФЗ. Окремі накази МОЗ України та НАМН України щодо цього не видають.

Повний текст Реєстру на сайті Укрпатентінформ за посиланням http://www.ukrmedpatentinform.com.ua/reyestr-z-yizdiv-kongresiv-simopziumiv-ta-naukovo-praktichnih-konferentsiy-yaki-provoditimutsya-u-2019-rotsi/

Повний текст Наказу від 23.06.2017 № 699/41 «Про затвердження Інструкції з підготовки та проведення з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій установами Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України».

Виписка з Реєстру на 2019 рік  (стор.106).