Київський міський центр серця

Київська міська клінічна лікарні "Київський міський центр серця" створена для надання високоспеціалізованої допомоги хворим на серцеву та судинну патологію, а також, зокрема, надання екстреної хірургічної допомоги хворим з вадами серця. Це унікальний найсучасніший медичний заклад України, оснащений обладнанням, яке має широкі можливості для проведення діагностичних досліджень в галузі кардіологічної патології, а також для діагностики супутньої екстракардіальної патології різних органів та систем. Планується виконувати складні хірургічні втручання, в тому числі на відкритому серці.

 

02660, Київ-660, вул. Братиславська, 5-А

тел.: (044) 291-61-31

факс: (044) 291-61-03

 

Медичну допомогу надає кваліфікований персонал. Високий професійний рівень співробітників відділень підтримується навчанням в провідних клініках Італії, Іспанії, Великобританії, Германії, США, Росії та інших країн. 70% лікарів мають вищу та I категорію, наукову ступінь - 30%. Спеціалісти Центру беруть активну участь у вітчизняних та міжнародних конгресах, засіданнях наукових товариств.

 

До структури Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" входять: 

- 2 відділення амбулаторного прийому хворих — відділення амбулаторного прийому з кабінетами функціональної діагностики для дорослих та відділення амбулаторного прийому з кабінетами функціональної діагностики для дітей. 

- 10 параклінічних відділень, в тому числі відділення рентгенівської та комп'ютерної томографії; відділення радіонуклідної діагностики; клініко-діагностичні лабораторії. 

- 5 кардіохірургічних відділень, в тому числі і дитячих — відділення лікування коронарної недостатності на 35 ліжок, відділення лікування набутих вад серця на 35 ліжок, відділення лікування вроджених вад серця для дітей молодшого віку на 20 ліжок, відділення лікування порушення серцевого ритму на 30 ліжок , відділення лікування патології міокарду та трансплантації органів і тканин людини на 30 ліжок. 

- операційне відділення (5 операційних); 

- відділення інтенсивної терапії для дорослих; 

- відділення ангіографії та рентгенендоваскулярної хірургії; 

- відділення інтенсивної терапії для дітей; 

- відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації з застосуванням апарату “штучна нирка”; 

- відділення анестезіології.

 

На базі Центру планується проводити міжнародні конференції, симпозіуми.

 

Заклад може претендувати на місце в одному ряді з передовими клініками іноземних держав.